BCcustom Facebook profil

O nas

Można śmiało powiedzieć, że BCcustom powstało z… miłości. Oczywiście nie tylko tej do aut. Powodem, dla którego firma zaczęła działalność w Polsce była długa droga jaką nasz założyciel, Bart Castalano przebył z Nowego Jorku do naszego kraju. Nad Wisłą znalazł dom i szczęśliwą rodzinę oraz grono przyjaciół. Jest ich coraz więcej, bo każdy, kto do nas trafia jest traktowany jak bliska nam osoba.

Auta indywidualizowane w BCcustom odzwierciedlają osobowość i charakter ich właścicieli. Czasem są to kompletne przebudowy i na takie wyzwania cieszymy się najbardziej. Nieraz wystarczą jednak nowe felgi, by auta naszych Klientów zyskały ponadprzeciętność i blask. Dzieje się tak, gdyż pracujemy z najlepszymi i przy użyciu komponentów najlepszych światowych firm. Jesteśmy jedynym autoryzowanym i certyfikowanym przedstawicielem marek, których wyroby i prace znajdziecie w najlepszych i najdroższych autach. Nasza oferta jest bardzo szeroka i nie ogranicza się do „superaut”. Niemal każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

W projektach i propozycjach Indywidualnej Stylizacji Aut zawiera się nasze doświadczenie, zbierane na całym świecie. Najlepszą rekomendacją dla BCcustom są stali klienci, którzy wracają po wielokroć. Jeśli chcesz się przekonać, co czyni nas najbardziej wiarygodnym partnerem na rynku, skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, by urzeczywistnić marzenia o wyjątkowym charakterze Twojego auta.