BCcustom Facebook profil

Galeria

Samchody zbudowane przez BCcustom

Tak, jesteśmy z nich dumni. Tylko w Europie jeżdżą po Polsce, Danii, Czechach i Włoszech. Lista się powiększa. Oto „nasze” auta i realizacje. Lubimy je tak, jak ich właścicieli, bo każdy człowiek z pasją to inna historia. Dzielimy Waszą miłość do motoryzacji i chętnie pokazujemy to, czego już dokonaliśmy. Czasem to mała modyfikacja, czasem pełna Indywidualna Stylizacja Auta. Wybór drogi, którą wspólnie idziemy, zawsze należy do klienta.

Dla Waszej wygodny podzieliliśmy wszystkie realizowane projekty według marek oraz ich miejsca pochodzenia.

AMERYKA
      
      

AZJA
      
   
EUROPA
      

      Nie każdy z naszych klientów z przestrzeni publicznej życzy sobie, byśmy publikowali zdjęcia aut oraz ich samych. Są jednak tacy, którzy chcą pokazać, co wspólnie zrobiliśmy. Znajdziecie ich w galerii Znane Twarze BC.

Auta? Nie tylko. Pracowaliśmy nad customizacją jachtów oraz prywatnych jetów. Żadne wyzwanie nie jest nam obce. Zdarzają się i tak fantastycznie niestandardowe zamówienia, jak biurko zrobione z przodu Lamborghini, lub nowoczesne i pełne inwencji dumnego Taty łóżeczko dla dziecka na pięknych, chromowanych kołach… Jak mawiają w kraju naszych przodków – sky is the limit. Zapraszamy do kategorii Nietypowych Realizacji.

Być może kiedyś stworzymy własny kanał telewizyjny, w którym 24 godziny na dobę będą tylko indywidualnie zmieniane auta… :) Póki co, możecie śledzić nasz kanał na YouTube, w którym pokazujemy ciekawostki i życie naszej firmy.